Poradenstvo dojčenia

Tak ako tehotenstvo, pôrod, tak i dojčenie je jedno z najprirodzenejších vecí na svete. Nastávajúce mamičky by sa mali dozvedieť ešte pred pôrodom, čo najviac o dojčení. Mali by byť presvedčené o zmysle a výhodách dojčenia.

Väčšina problémov pri dojčení nastáva preto, že nie sú mamičky dostatočne informované a pripravené. Ak problémy s dojčením nastanú, najlepšie sa riešia v prvých dňoch po narodení dieťatka.

Ponúkame Vám prípravu na dojčenie. Všetko potrebné sa dozviete na kurze prípravy na materstvo. Povieme si o výhodách, technike dojčenia, správnom prisatí bábätka, ukážeme si polohy pri dojčení a vysvetlíme si, ako zvýšiť produkciu mlieka a ako predísť ťažkostiam počas dojčenia. Prípravu na dojčenie vedie certifikovaná poradkyňa dojčenia o.z. MAMILA.

Ďalšie služby:

  • Poradenstvo pri dojčení
  • Podpora a pomoc počas dojčenia
  • Analýza a odstránenie problémov s dojčením 
  • Podpora a pomoc v šestonedelí
  • Poradenstvo s nosením

Individuálna príprava na dojčenie už počas tehotenstva môže po dohode prebehnúť  i u Vás v domácom prostredí.   

Miesto a čas: u Vás doma, prípadne na inom dohodnutom mieste. 2 hodiny, resp. podľa potreby. Dátum a čas si dohodneme spoločne.

Poradenstvo, pomoc s dojčením po dohode s každou mamičkou individuálne.

© 2020 Pohodové materstvo, Dolná 37, Šurany, 942 01
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky