O nás


Pre budúcu mamičku je dôležité, aby vedela čo sa s ňou deje a čo ju čaká. Aby sa mohla v dnešnej uponáhľanej dobe zastaviť, porozprávať, uvoľniť. V príjemnej, priateľskej atmosfére získať informácie, ktoré potrebuje. A preto sme vznikli.Sme odborníčky aj mamy

Lektorka prípravy na materstvo a logopedička  sa v roku 2016 spojili, aby si pre Vás pripravili niečo, čo v Šuranoch doteraz chýbalo.

Témy kurzu sme zostavili tak, aby boli odborné a zároveň praktické. Chceme, aby ste sa stali vnímavými rodičmi a boli pripravení na rodičovstvo.

Združenie Aktivko

Aktivko je občianske združenie, ktoré vzniklo s cieľom robiť osvetu o logopédií. Predstavuje podporu pre všetkých, ktorí majú problém s komunikáciou alebo pochybnosti. 

Projekt Pohodové rodičovstvo vznikol v rámci združenia v meste Šurany. Viac o Aktivko na: www.aktivko.sk alebo na Facebooku.

Bc. Patrícia Zeleňáková

Som spoluzakladateľkou projektu Pohodové materstvo a mamičkou troch detí. 

Vyštudovala som sociálnu prácu a popri materskej som   absolvovala kurz prípravy na materstvo a  stala sa tak certifikovanou inštruktorkou prípravy na pôrod a materstvo. Po čase som si doplnila  kurz baby masáží a masáží tehotných. Mám skúsenosti s nosením bábätka v šatke. Poradím a pomôžem s viazaním bábätka do šatky. Rada pomôžem v období šestonedelia.  Informácie a najnovšie poznatky o dojčení som získala na kurze v o.z. MAMILA a po jeho úspešnom absolvovaní sa  stala certifikovanou laktačnou poradkyňou.

Verím, že stretnutia, ktoré spoločne strávime budú pre Vás pohodové, vnímavé, obohacujúce a hlavne relaxačné. Záleží mi na podpore a povzbudení každej maminky. Držím sa hesla ,,Pohodová maminka - pohodové dieťatko".

 


Mgr. Jana Juhásová 

Som spoluzakladateľka o.z. Aktivko. Po ukončení štúdia logopédie na UK v Bratislave som tri roky som pôsobila v MsPk Šurany ako logopedička. T.č. si užívam materstvo s mojim prvým synom Lukáškom.

Do projektu Pohodové materstvo chcem pridať cenné informácie z oblasti vývinu reči, rečových problémov a ich prevencii. 

Naše letáčiky