Podporné skupiny

Podporná skupina dojčiacich mamičiek a hravé stretnutie mamičiek s bábätkami, s detičkami.

Hravé stretnutie pohodových mamičiek s detičkami

od 11mes. - 2r. každý utorok od 15:00 - 17:00h. 

Hravé stretnutie pohodových mamičiek s bábätkami

 od 2mes. - 11mes. každý štvrtok od 15:00 - 17:00h.

Príďte, porozprávajte sa, oddýchnite si. Spoznajte ďalšie mamičky vo vašom okolí. Zistite, ako riešili problémy s dojčením, alebo s niečim iným ony. Poraďte tým, ktoré prechádzajú rovnakým obdobím ako ste prechádzali vy. Nájdite tu oporu, rady a povzbudenie. Osobné stretnutia naplnené emóciami, spracovanie pocitov, dodávajú maminkám, ženám vnútornú silu, istotu a posilňuje  ich sebadôveru v schopnosť postarať sa o svoje dieťatko. Stretnutie nie je štruktúrované. Bude však na ňom prítomná laktačná poradkyňa, inštruktorka prípravy na materstvo a logopédka pre prípadnú moderáciu diskusie. 

Na každom stretnutí rozoberieme novú tému: pôrodné príbehy, šestonedelie, dojčenie, prvé príkrmy, spánok, plač, nosenie, starostlivosť, masáže, prvá komunikácia, vývoj reči, psychomotorický vývoj... 

Zahráme sa, zaspievame, zatancujeme, zacvičíme si spolu s drobíkmi. Pomáhame rozvíjať psychomotorický vývoj rôznymi aktivitami a tvorením.                                                      

Stretnutia podpornej skupiny sú za príspevok 3 eurá, ktorý bude využitý pre projekt Pohodové materstvo. Na každom stretnutí Vás čaká malé občerstvenie. Môžete tiež priniesť i vy malú pochutinku  pre všetkých.

Tešíme sa na každé spoločne strávené pohodové stretnutie :-)