Podporná skupina

Podporná skupina dojčiacich mamičiek a hravé stretnutie mamičiek s bábätkami.

Podporná skupinka nosenia a dojčenia pre mamičky s bábätkami.

1x v mesiaci, od 9:00 - 12:00h. v Centre voľného času Šurany - časť Kostolný sek (bývalá ZŠ), dolu v herni.

Príďte, porozprávajte sa, oddýchnite si. Spoznajte ďalšie mamičky vo vašom okolí. Zistite, ako riešili problémy s dojčením, alebo s niečím iným ony. Poraďte tým, ktoré prechádzajú rovnakým obdobím ako ste prechádzali vy. Nájdite tu oporu, rady a povzbudenie. Osobné stretnutia naplnené emóciami, spracovanie pocitov, dodávajú maminkám, ženám vnútornú silu, istotu a posilňuje  ich sebadôveru v schopnosť postarať sa o svoje dieťatko. Na stretnutiach budú prítomné:  poradkyňa dojčenia o.z. MAMILA, inštruktorka prípravy na materstvo Patrícia Zeleňáková a poradkyňa nosenia Andrea Lukáčová. 

Na každom stretnutí rozoberieme novú tému: pôrodné príbehy, šestonedelie, dojčenie, prvé príkrmy, spánok, plač, nosenie, starostlivosť, masáže, psychomotorický vývoj...                                                     

Stretnutia podpornej skupiny sú za príspevok 4 eurá, ktorý bude využitý pre rozvoj ďalších aktivít Pohodového materstva. Na každom stretnutí Vás čaká malé občerstvenie. Môžete si tiež priniesť i vy malú pochutinku  pre seba i pre svoje dieťatko.

Herňa je otvorená pre všetky mamičky s malými detičkami každý utorok a štvrtok od 10:00-12:00h. za príspevok 2eurá.

Tešíme sa na každé spoločne strávené POHODOVÉ STRETNUTIA :-)

🍁Milé mamičky,

oznamujeme Vám, že od novembra 2023 nastali zmeny v herničke. V CVČ sa menia platobné náklady za prenájom a energie, tak sme museli i my v herničke upraviť nové podmienky vstupu.


🍁Herňa bude naďalej otvorená pre Vás mamičky s malými detičkami každý utorok a štvrtok, len sa mení otváracia doba od 10:00 - 12:00h. Poplatok za vstup sa zvyšuje na 2eurá na jednu mamičku.
🍁V herničke by mali byť minimálne 2 mamičky. Ak sa Vám bude dať, tak sa skúste so svojimi kamarátkami vopred dohodnúť, alebo skúste osloviť, pozvať nové mamičky z Vášho okolia.
🍁Ak by sa Vám podarilo prísť takých 5-10min pred otvorením a dvere budú ešte zamknuté, tak kľudne zazvoňte. Pri dverách je zvonček, zamestnankyne CVČ Vám rady otvoria. Dodržiavajú sa bezpečnostné opatrenia. Vstup je zboku.
🍁V herničke prosím nenechávajte otvorené pochutinky, ak sa nezjedia, radšej si ich vezmite domov. Pred odchodom prosím hračky podávajte na miesto, kde boli, herničku poupratujte.
🍁Zapíšte sa prosím. Na nástenke nájdete tlačivo a peniažky vhoďte do pokladničky, ktorá je na poličke vedľa nástenky.
🍁V zimnom období si vezmite pre seba i pre detičky teplé ponožky, alebo papučky. Čajík alebo kávičku na zohriatie si budete môcť kedykoľvek uvariť.
🍁Ak Vás bude ešte niečo zaujímať, tak na Vaše dotazy, otázky rady zodpovieme. Na fb nás môžete sledovať na stránke: Klub mamičiek - Pohodové materstvo.
🍁Ďakujeme za pochopenie a veríme, že sa rady prídete so svojimi detičkami i naďalej pohrať, zabaviť, a že sa budete v herni dobre cítiť.
🍁Tešíme sa na všetky mamičky, na Nosiace podporné stretnutia, ktoré naďalej budeme pre Vás s Andrejkou organizovať, na akcie, ktoré sa budeme snažiť pre Vás a Vaše detičky pripravovať.
S láskou maminky z pohodového materstva ❤️

Krásny slnečný priestor pre mamičky  s bábätkami.


© 2020 Pohodové materstvo, Dolná 37, Šurany, 942 01
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky