Podporná skupina

Podporná skupina dojčiacich mamičiek a hravé stretnutie mamičiek s bábätkami.

Podporná skupinka nosenia a dojčenia pre mamičky s bábätkami.

1x v mesiaci, vždy v stredu od 9:00 - 12:00h. v Centre voľného času Šurany - časť Kostolný sek (bývalá ZŠ), dolu v herni.

Príďte, porozprávajte sa, oddýchnite si. Spoznajte ďalšie mamičky vo vašom okolí. Zistite, ako riešili problémy s dojčením, alebo s niečím iným ony. Poraďte tým, ktoré prechádzajú rovnakým obdobím ako ste prechádzali vy. Nájdite tu oporu, rady a povzbudenie. Osobné stretnutia naplnené emóciami, spracovanie pocitov, dodávajú maminkám, ženám vnútornú silu, istotu a posilňuje  ich sebadôveru v schopnosť postarať sa o svoje dieťatko. Stretnutie nie je štruktúrované. Bude však na ňom prítomná laktačná poradkyňa o.z. MAMILA, inštruktorka prípravy na materstvo, pozvaný hosť pre prípadnú moderáciu diskusie. 

Na každom stretnutí rozoberieme novú tému: pôrodné príbehy, šestonedelie, dojčenie, prvé príkrmy, spánok, plač, nosenie, starostlivosť, masáže, psychomotorický vývoj...                                                     

Stretnutia podpornej skupiny sú za príspevok 4 eurá, ktorý bude využitý pre rozvoj ďalších aktivít Pohodového materstva. Na každom stretnutí Vás čaká malé občerstvenie. Môžete si tiež priniesť i vy malú pochutinku  pre seba i pre svoje dieťatko.

Hernička je otvorená pre všetky mamičky s malými detičkami každý utorok a štvrtok od 9:00-12:00h.

Tešíme sa na každé spoločne strávené POHODOVÉ STRETNUTIA :-)

Krásny slnečný priestor pre mamičky  s bábätkami


© 2020 Pohodové materstvo, Dolná 37, Šurany, 942 01
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky