Podporná skupina

Podporná skupina dojčiacich mamičiek a hravé stretnutie mamičiek s bábätkami, s detičkami.

Podporná skupinka pre mamky s bábätkami, s detičkami.

Každý utorok od 9:30h. v Centre voľného času Šurany - časť Kostolný sek (bývalá ZŠ), na poschodí.

Príďte, porozprávajte sa, oddýchnite si. Spoznajte ďalšie mamičky vo vašom okolí. Zistite, ako riešili problémy s dojčením, alebo s niečim iným ony. Poraďte tým, ktoré prechádzajú rovnakým obdobím ako ste prechádzali vy. Nájdite tu oporu, rady a povzbudenie. Osobné stretnutia naplnené emóciami, spracovanie pocitov, dodávajú maminkám, ženám vnútornú silu, istotu a posilňuje  ich sebadôveru v schopnosť postarať sa o svoje dieťatko. Stretnutie nie je štruktúrované. Bude však na ňom prítomná laktačná poradkyňa o.z. MAMILA, inštruktorka prípravy na materstvo a logopédka pre prípadnú moderáciu diskusie. 

Na každom stretnutí rozoberieme novú tému: pôrodné príbehy, šestonedelie, dojčenie, prvé príkrmy, spánok, plač, nosenie, starostlivosť, masáže, prvá komunikácia, vývoj reči, psychomotorický vývoj...                                                     

Stretnutia podpornej skupiny sú za príspevok 2 eurá, ktorý bude využitý pre projekt Pohodové materstvo. Na každom stretnutí Vás čaká malé občerstvenie. Môžete si tiež priniesť i vy malú pochutinku  pre seba i pre svoje dieťatko.

Tešíme sa na každé spoločne strávené pohodové stretnutie :-)