Tehotenská masáž

Individuálna aromaterapeutická masáž pre tehotné a mamičky po pôrode.

Masáž poskytuje tehotnej žienke uvoľnenie, relax, pomáha prekonať únavu, napätie, krásne zharmonizuje telo a  dušu. Dodá potrebnú energiu a pozitívne naladenie, ktoré vníma i bábätko. Pomáha odstrániť únavu a stres.

Po masáži sa, či už budúca mamička, alebo mamička po pôrode cíti sviežo a plná sily. Masáž je prispôsobená potrebám každej tehotnej žienke a mamičke. Je kladený dôraz na pocit pohodlia, zdravotný stav a individuálny pocit nastávajúcej mamičky. Masáž je veľmi jemná, šetrná, blahodarná a príjemná s dostatočným množstvom oleja. Bábätko v brušku krásne na masáž reaguje a cíti mamičkinu pohodu a uvoľnenie.

Pridaním esenciálneho oleja, vhodného pre tehotné žienky sa dopomôže väčšiemu terapeutickému účinku, môžu sa  tak zmierniť rôzne problémy vyskytujúce sa v tehotenstve.

Tehotenskú masáž poskytujem po dohode buď u mňa v novom priestore, alebo u Vás v domácom prostredí. Osvedčenie na to, aby som mohla poskytovať tehotenskú masáž som získala v masérskej škole REMAS v Piešťanoch v r. 2016.

Kontaktovať ma môžete na tel. č. 0905 314 446 

Mail: zelenakpatricia@gmail.com

Bc. Patrícia Zeleňáková

© 2020 Pohodové materstvo, Dolná 37, Šurany, 942 01
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky